Levné půjčky, k nimž nemusíte dokládat vaše příjmy

Seznam půjček zde

U běžných bankovních půjček je standardem, že zájemci o úvěr musejí doložit svoje příjmy. Výjimkou jsou někdy stávající klienti dané banky, kterým již delší dobu chodí výplata na účet, jinak je ale u bankovních půjček doložení příjmů jednou z základních podmínek. Jiná situace je ale u půjček z nebankovního sektoru. Tam je sice také řada společností, jež potvrzení o příjmech vyžadují, na druhou stranu si lze vybrat z mnoha jiných poskytovatelů, u nichž žádné potvrzení potřebovat nebudete. O jaké typy půjček se jedná a které z nich patří v současné době k nejpopulárnějším?

2

U jakých půjček se nemusejí dokládat příjmy?

Jedná se vesměs spíše o menší úvěry, kterým se často říká sms půjčky, nebo také půjčky před výplatou. Dalším typem půjčky bez doložení příjmu jsou nebankovní úvěry se zajištěním. U nich je rozhodující nemovitost, kterou budete za úvěr ručit, výše příjmu pak nehraje roli. Často se nemusejí příjmy dokládat u společností, jež nabízejí první půjčku zdarma, naopak u většiny poskytovatelů, co nabízejí i vyšší úvěry, se už bez doložení příjmů neobejdete.

Zhodnotili jsme aktuální situaci na českém nebankovním trhu a do tohoto článku jsme pečlivě vybrali 5 oblíbených a prověřených půjček, u nichž doklady o příjmu nepotřebujete:

Půjčkomat – velmi známá nebankovní půjčka, která v současné době existuje ve dvou variantách – jako jednorázový úvěr (od 500 do 10 000 Kč) a půjčka na splátky (od 10 000 do 15 000 Kč). Půjčkomat je typickým příkladem rychlé nebankovní půjčky – můžete si ji pohodlně vyřídit přes internet, výplata je velmi rychlá a nepotřebujete žádného ručitele ani zástavu majetku. Pro stálé klienty je navíc připravený zajímavý věrnostní program.

Japonská půjčka – aktuálně nejlevnější nebankovní půjčka, která je v provozu od loňského roku, kdy nahradila dřívější úvěr pod názvem Click Credit. Japonská půjčka patří pod známou společnost Home Credit, díky čemuž nemusí mít nikdo obavy, že by šlo o něco neseriózního. Největší výhodou jsou velmi nízké poplatky, pro nové klienty je pak první půjčka dokonce zcela zdarma.

Acema Credit – v tomto případě se jedná o zástupce úvěrů se zajištěním. Acema Credit půjčuje pouze těm, kteří mohou za úvěr ručit svojí nemovitostí, jinak není potřeba nijak dokládat příjmy a překážkou není ani záznam v registru dlužníků. Důležité je, že výše úvěru může dosáhnout až 5 000 000 Kč (dle hodnoty nemovitosti) a splácení se dá rozložit až na dobu 20 let.

Ninja půjčka – jedna z nejnovějších nebankovních půjček na českém finančním trhu. Ninja půjčka je sice malá, ale zato dostupná téměř všem – půjčit si mohou studenti, důchodci, nezaměstnaní i maminky na mateřské. Výše úvěru může být od 500 do 4 500 Kč, maximální doba splatnosti je jeden měsíc. Kromě toho, že poskytovatel nepotřebuje doklady o vašich příjmech, tak nenahlíží ani do registru dlužníků – i díky tomu je schvalovatelnost této půjčky nad 90 procenty. Pokud byste ale potřebovali vyšší úvěr (např. půjčka bez doložení příjmu 30 000 Kč), dobrou alternativou je Sumo půjčka od stejného provozovatele.

Kredito24 – velmi rychlá nebankovní půjčka, kde díky automatickému systému probíhá schvalování žádostí nonstop. Úvěrový rámec je do 15 000 Kč, doba splatnosti do 30 dnů (za poplatek si ji ale v případě nutnosti můžete prodloužit).

Půjčky bez doložení příjmu se sjednávají online

Nejen všechny výše zmíněné půjčky, ale i desítky dalších, se sjednávají vždy online, přes internetové stránky. Je to rychlejší, pohodlnější a zároveň i bezpečnější, oproti některým podvodným nabídkám vám nehrozí, že byste utratili tisíce za jediný telefonát.